Toca Life

Ücretsiz Aile Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 8,75 ₺
  • Boyut373.3 MB
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciToca Boca AB
Toca Life indir; Toca Life ile tatilinizi eğlenceli hale getirin: Tatil! anket Toca Life için fikirleriniz: Tatil asla keşfedilmeyi bekleyen dört konumla bitmeyecek.

Her günü bir tatil macerasına dönüştürün! Havalimanında gezinmenin heyecanını yaşayın, otel yatağına atlayın ve uçağı yakalamak için sahilde hazine alın. Toca Life ile tatilinizi eğlenceli hale getirin: Tatil!

anket
Toca Life için fikirleriniz: Tatil asla keşfedilmeyi bekleyen dört konumla bitmeyecek. Maceranıza havalimanında başlamak ister misiniz? X-ray cihazınızla eğlenin, bir uçağa binin ve kokpiti ziyaret edin. Sonra bir atıştırmalık al ve uçuşunun tadını çıkar! Gidebileceğiniz bir çok aktiviteniz var: alışveriş yapın ve iskeleye çıkın, sahilde oynayın, okyanusta gezin ve oteli keşfedin.

keşfedilen
Toca Life: Tatil'de birçok sürpriz bulacaksınız. Deniz yüzeyinde hangi canlıların yaşadığını öğrenin, gizli bir bölme açın, gömülü hazineleri ortaya çıkarın ve çok gizemli bir heykeli keşfedin.

ÖYKÜNÜZÜ KAYDET
Uygulama içi kaydı kullanarak orijinal bir video oluşturun! Bu özellik, sesinizi hikayeyi anlatırken karakterlerin hareketleriyle birlikte kaydeder. İki dakikaya kadar tatil videoları oluşturun ve bunları paylaşmanız için film rulonuza kaydedin!

HABERLERDEN ALIN
Eğlenceli videolar, içeriden ipuçları ve hayranların harika işleri için Life Weekly kaynağını kaçırmayın! Başlangıç ​​ekranının sağ üst kısmında yer alan bu ücretsiz özellik her hafta güncellenir ve size Toca Life dünyası ile ilgili tüm eğlenceli bilgileri sunar!

SİZ SORUNUZ
Bu istediğiniz tatil uygulaması! Otelinizi, plajınızı ve havaalanı önerilerinizi seviyoruz ve fikirlerinizi göndermeye devam ediyoruz! Toca Life serisinde ne görmek istersiniz? Önerilerinizi yorum yazarak veya Instagram ve YouTube'da @tocaboca etiketini kullanarak paylaşın!

Toca Life indir